Kontakt

Vår kundtjänst kan du ringa till måndag till fredag mellan 8.00 och 16.30 (undantaget helgdagar). Övriga tider kan du maila oss, vi svarar så fort vi kan.

Vill du boka en utbildning, kontakta i första hand vår eftermarknadskoordinator som kan hjälpa dig med det.

Kundtjänst

Madeleine Eldling

08 - 556 115 50

kundtjanst@inlasningstjanst.se

Försäljning & marknad

Alexandra Blomberg

Marknads- och Försäljningschef

+46 (0) 70 - 383 00 62

alexandra.blomberg@inlasningstjanst.se

Anna Brinning

Försäljningsansvarig Väst

+46 (0) 70 - 516 65 80

anna@inlasningstjanst.se

Fredrik Kohlberg

Försäljningsansvarig Syd

+46 (0) 70 - 230 96 92

fredrik@inlasningstjanst.se

Morgan Andersson

Försäljningsansvarig Nord

+46 (0) 72 - 566 58 35

morgan@inlasningstjanst.se

Jonathan Hultén

Kundkonsulent Friskolor

+46 (0) 72 - 522 48 19

jonathan@inlasningstjanst.se

Amelie Hallin

Kundkonsulent Friskolor

+46 (0) 70 - 261 24 78

amelie.hallin@inlasningstjanst.se

Therése Wistedt

Marknadsassistent

+46 (0) 72 - 534 91 22

therese@inlasningstjanst.se

Eftermarknad

Nathalie Meyer

Eftermarknadskoordinator

+46 (0) 70 - 219 02 88

nathalie.meyer@inlasningstjanst.se

Patrik Forsmark

Utbildningsansvarig Syd

+46 (0) 72 - 545 24 96

patrik@inlasningstjanst.se

Tomas Jigfelt

Utbildningsansvarig Väst

+46 (0) 70 - 817 03 36

tomas.jigfelt@inlasningstjanst.se

Daniel Olvondahl

Utbildningsansvarig Öst och Nord

+46 (0) 70 - 298 54 55

daniel.olvondahl@inlasningstjanst.se

Ledning

Jakob Skogholm

VD

+46 (0) 70 - 516 60 04

jakob@inlasningstjanst.se

Mette Brolinson

Vice VD

+46 (0) 70 - 846 41 45

mette.brolinson@inlasningstjanst.se

Ekonomi

Victor Brohmé

Ekonomichef

+46 (0) 72 - 572 20 67

victor@inlasningstjanst.se

Produktion

Gabriel Stenbeck

Produktionsansvarig

+46 (0) 72 - 572 21 61

gabriel@inlasningstjanst.se

Birgitta Segerbäck

Produktion

+46 (0) 72 - 533 15 60

birgitta@inlasningstjanst.se

David Segerbäck

Produktion

n.a.

david@inlasningstjanst.se

IT

Alexander Tarlinder

IT-chef

n.a.

alexander.tarlinder@inlasningstjanst.se

Viktor Collin

Tech Lead

+46 (0) 72 - 588 94 88

viktor.collin@inlasningstjanst.se

Martin Tirzitis

Utvecklare

n.a.

martin.tirzitis@inlasningstjanst.se

Produktutveckling

Malin Fogelström

Pedagogisk produktchef och projektledare

+46 (0) 70- 231 68 67

malin.fogelstrom@inlasningstjanst.se

Camilla Bengtsson

Produkt- och projektledare

+46 (0) 76 - 119 89 98

camilla.bengtsson@inlasningstjanst.se

Inga Hansen Puke

Pedagogisk projektledare

+46 (0) 73 - 953 98 08

inga.hansenpuke@inlasningstjanst.se

Kartläggning och åtgärder vid dyslexi

Anna Fouganthine

Kursledare

+46 (0) 70 - 290 83 03

anna.fouganthine@inlasningstjanst.se